Alma

Pouf, konferenční stolek a sedák v jednom. Multifunkční Alma pouf / stolek je ideální pro moderní životní prostor, kde flexibilita je klíčem. Dáte sedák na horní desku stolu a máte pěkný pouf, nebo umístěte sedák na podlahu, a máte sedátko a stůl.

Boogie

Multifunkční odkládací stolek, vyjímečně využitelný u jakéhokoli sezení. U křesla, pohovky, jednoduše pro Váš mobil, šálek kávy, iPad nebo knihu. Stolek také výborně poslouží jako organizační stolek ve vstupní hale nebo jako noční stolek v ložnici.

Circo

Dřevěný stolek se třemi nohami. Dejte Circo kamkoliv a vždy tam bude jednoduše sloužit nebo bude příjemnou dekorací interiéru. Circo působí harmonickým dojmem a všechny jeho části byly navrženy s logikou.

Mirror

Vytvořte si stokek, který zrovna potřebujete. Dvě velikosti konferenčních stolků, které můžete použít zvlášť nebo dohromady. S pomocí kovových nožiček můžete měnit výšku a vytvořit tak jeden vyšší a jeden nižší stolek.

Monday

Rovnováha. Monday je universální odkládací stolek který může být použit individuálně, ale skvěle vypafá při kombinaci dvou a více. Design stolku je jednoduchý a elegantní s podnoží která je složena jako misky vah. Bílá a černá.

Tray

Stolek s dřevěným podnožím s horní deskou, kterou je možné použít jako podnos. Architektonický kousek, který vás zaujme. Tray je multifunkční.

Tribeca

Stolek s kovovým podnožím. Asymetrický rafinovaný vzhled. Design tohoto veselého konferenčního stolu popírá tradiční představu jak by měly vypadat nohy u nízkých stolků. Rám je založen na jednoduché konstrukci používající úhly, ná překvapivý a úhledný vzhled.

Wishbone

Tento stolek je multifunkční produkt ladící i k věšáku stejného jména i designu. Můžete jej použít jako odkládací stolek jak ve vstupních prostorách, tak v obýváku vedle vaší sofy, nebo jako noční stolek. Je to jen na vás.