Aspiro

Hravý nováček v sortimentu SECTO Design. Tato volně padající spirála, přívěsek, využívá nejnovější technologii LED a přijde pohodlně v plochém balení! Materiálové provedení je shodné jako ostatní světla Secto. Vysoce kvalitní tlakově lisovaná březová překližka.

Atto 5000

Kolekce designových lamp Atto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobeny z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. Stínítka jsou dostupná v bříze přírodní, bílé nebo černé vrstvené bříze. Stínítka jsou ručně vyrobena velice zručnými finskými řemeslníky. LED zdroj.

Kontro 6000

Kolekce designových lamp Kontro je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobena z vrstvených březových lamel, spojených balzovým kroužkem. LED zdroj.

Magnum

Kolekce designových lamp Magnum je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobena z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. Stínítka jsou dostupná v bříze přírodní, bílé nebo černé vrstvené bříze. LED zdroj. Svítidlo Magnum je svými rozměry dominantní provek každého interiéru.

Octo 4240

Kalsický tvar, klasický design. Prémiové svítidlo od Secto. Dokonalé proporce od Seppo Koho. LED zdroj.

Ovalo 7000

Kolekce designových lamp Ovalo je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobena z vrstvených březových lamel. Stínítka jsou dostupná v bříze přírodní, bílém nebo černém laminátu. Osazeno LED s externím zdrojem.

Petite 4600

Závěsné světlo. Příjemné, kompaktní. S LED technologií.

Puncto 4203

Kolekce designových lamp Puncto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobena z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. Stínítka jsou dostupná v bříze přírodní, v ořechu, nebo bílém a černém laminátu. Stínítka jsou ručně vyrobena velice zručnými finskými řemeslníky. LED zdroj.

Secto 4200

Kolekce designových lamp Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobena z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. LED zdroj.

Victo 4250

Kolekce designových lam Victo je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobena z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. LED zdroj.