Všechny níže uvedené pohovky můžete vybírat z mnoha rozměrových variant. 

Čalounění je možné vybírat z 200 odstínů a druhů látek a kůží.

Pro Vaši orientaci uvádíme cenu za základní provedení - 3-místnou pohovku a látku kategorie 1

Loano

Loano je subtilní sedací souprava s vysokým komfortem a elegantními detaily. Volné polštáře davají pocit pohodlí.

8 rozměrových kombinací I  cena 33.950 Kč

Fresno

Pohovka s luxusním vzhledem. Kvalita je patrná v každém detailu. Fresno bude hlavním bodem ve vašem obýváku

30 rozměrových kombinací  I  cena 30.430 Kč

Asolo

Sofa Asolo je v mnoha ohledech jedinečná. První věc, kterou zachytí vaše oko je její ikonický design s velkými detaily. Celkově má sofa měkký vzhled a je velmi příjemná.  

8 rozměrových kombinací I cena 35.670 Kč

Levane

Nová módní pohovka s geometrickými tvary. Polštáře jsou připěvněny pomocí skrytých zipů. Levane nabízí rozšíření pohodlí tichým elektrickým posuvem sedáku, rozšíření hloubky o 19 cm.

6 rozměrových variant I cena 45.620 Kč

Regello

Regello je jednoduchá modulární pohovka..

13 rozměrových modulů  l   cena 21.630 Kč

Frisco

Sofa Frisco je navržena tak, aby se dala stavět v různých kombinacích a vytvořit pohovku přímo pro Vás. Lze vybírat z 8mi tvarů područek, 17ti tvarů nožiček a 5ti komfortů výplní

33 rozměrových variant  l   cena 30.750 Kč

Lucera

Lucera je pohovka, která vás zve, aby jste přišli a podívali se blíže. Nabízí pěkné designové a konstrukční detaily. Prošívání dělá tuto sofa jedinečnou.

29 rozměrových variant l cena 30.070 Kč

Mondovi

Mondovi je sofa s lehkou konstrukcí a s unikátním estetickým designem. Lehký rám, volné polštáře, dokonale umístěný sedák, to všechno jsou součásti nadčasového designu.

8 rozměrových variant l cena 34.020 Kč

Samone

Samone je novinka, je to modulární pohovka, s které dokážete vyskládat sestavu do Vašich prostor.. Stylové prošití, které je uzpůsobené tak aby neomezoval komfort sezení.

18 modulů  l cena 27.610 Kč

Noci

Noci je jednodušše městská pohovka s čistými liniemi a velkými rozměry. Vysoké opěradlo a peří v sedácích a područkách poskytuje vyjímečný komfort.....

8 rozměrových variant l cena 29.495 Kč

Sava

Sava je exkluzivní modulární stand-alone systém pohovek, který je navržen s dokonalými proporcemi a důrazem na komfort sezení. .................

14 rozměrových variant l cena 30.590 Kč

Valenza

Valenza je určena pro ty, kteří mají rádi pohodlí a moderní design. Unikátní konstrukce opěradla, které mění tvar zezadu až do přední části, s krásným čalounickým detailem

7 rozměrových variant l cena 29.270 Kč

Linari

Pohovka LINARI je navržena s ohledem na komfort a kvalitní sezení . Područka s organickým tvarem zahrnuje úložný prostor, který zajistí, že budete mít vše, co potřebujete ihned po ruce. Linari má super měkké a pohodlné opěráky s elastickým popruhem   .

24 rozměrových variant l cena 35.680 Kč

Forli

Forli svým minimalistickým a jedinečným designem je jedinečná svého druhu. Exkluzivní ocelový rám dává této sofa stylový vzhled.

24 rozměrových variant l cena 41.740 Kč

Poglia

Poglia má štíhlý luxusní vzhled, subtilní kovový rám extrémně pevný umožnuje velmi tenké rozměry, stavitelné područky pro optimální pohodlí

21 rozměrových variant l cena 44.280 Kč

Petrone

Petrone je velká modulární pohovka. Vytvoříte velkou sestavu.

31 rozměrových variant l cena 33.120 Kč

Solaro

Jednoduchá pohovka, měkké volné polštáře.  Solaro nabízí rozšíření pohodlí tichým elektrickým posuvem sedáku, rozšíření hloubky o 19 cm  .

6 rozměrových variant  I   cena 31.410 Kč

Roana

Roana má dotykový ovládání nastavení hloubky sedáku, jednodušše a tiše. Sedadla a područky jsou vyplněny peřím a jsou tak dostatečně měkké a pohodlné

7 rozměrových variant I  cena 46.960 Kč

Bella

BELLA je sofa s vysokými opěráky s integrovanou opěrkou hlavy. V opěrácích jsou elastické pásy pro ještě větší komfort sezení. Tenký kovový rám je v kombinaci se subtilními opěrkami rukou a tvoří elegantní design. 

Costa

COSTA je moderní modulární sofa s velkou škálou možností pro sestavování a modifikaci. Můžete si vybrat ze 4 druhů područek a navrhnout si design, který odpovídá vašim představám.  

Voluzzi

VOLUZZI je inspirovaná mírně italskou elegencí. Každé opěradlo je vybaveno ručně nastavitelnou opěrkou hlavy pro ještě vyšší komfort sezení. Polštáře v opěradlech jsou pevně usazeny na konstrukci sedačky. 

Isole

Vysoce měkké a pohodlné zadní polštáře s pružným popruhem, které se přizpůsobí tvaru vašich zad a krásně vás podepřou. Široké a nakloněné záda a područky pro vynikající opěru zad. Záda a područky jsou vycpaná peřím 

Luton

Luton je kombinací klasického skandinávského pohodlí a designu. Tato sedačka je vytvořena v souladu s klasickými dánskými linkami a proporcemi. 

Desio

Skvělé detaily a luxusní pohodlí dělají DESIO jedinečným v mnoha ohledech. První věc, která vás zaujme, je organický tvar a moderní design. Na opěradlech vysoké polštáře ze směsi peří drcené pěny pro ještě vyšší pohodlí.